Milí přátelé,

dovolte nám pozvat Vás, vaše rodinné příslušníky, přátele a známé v sobotu 12. srpna od 18 hodin na výletiště u pohostinství na první ročník „Hudební Lhoty, který se ponese ve znamení folku a kytary.

Jako první vystoupí lhotská sestava zpěvaček, reprezentujících Komorní sbor Ondrášek z Nového Jičína. Po jejich loňském krátkém zpestření při rozsvícení vánočního stromu ve Lhotě by se Vám nyní chtěly představit v jiném duchu. Uslyšíte nejen několik tradičních skladeb z repertoáru Ondrášku, ale také současné známé písně v trochu odlišném pojetí než by se možná u Ondrášku čekalo. Věříme, že si s nimi zazpíváte i vy. Jako doprovod budou mít klasickou kytaru a baskytaru.
 
Druhý se na našem podiu objeví Jan Hlucháň Trio, písničkář ze samého srdce Valašska s melancholickými tóny, který svým agresivním zpěvem a procítěnou hrou na kytaru nenechá vaši mysl klidnou. Jako magnet přitahuje každého, kdo měl tu čest se s ním někdy setkat. Jeho netradiční texty a energie projevu vás chytí u srdce. Bude doprovázen houslemi a cajonem.
 
Třetím vystupujícím bude akusticko-multižánrová kapela Jakub Jalůvka trio z Nového Jičína ve složení nástrojů baskytara, kytary, cajon/bicí. Jakub Jalůvka jako kytarista, aranžér a skladatel vytváří společně se svou kapelou fúze ladných melodií a harmonií, které se prolínají mezi jednotlivými žánry. Hudba, kterou hraje je ovlivněna Johnem McLaughlin, Al Di Meolou a dalšími ikonami kytarové hudby. Součástí vystoupení bude i videoprojekce!
 
Vstupné na náš malý hudební festival si můžete zakoupit na místě za 200 Kč nebo ještě v předprodeji během otevírací doby pohostinství za 150 Kč.
 
Srdečně Vás všechny zveme a těšíme se na Vás!
Filip Kopecký a Marek Dibelka