Turisté Starojická Lhota a skupina Špacíristi si vás dovolují pozvat k virtuální sportovní aktivitě, díky které společně podpoříme charitativní projekt, tentokrát Centrum Paraple. Těšíme se, že se letos zapojíme v ještě větším počtu než loni při Letní výzvě pro Světlušku, kterou jsme v týmu nazvaném Špacíristi v republice vyhráli a podpořili tak částkou 10.000 Kč zrakově postižené na Novojičínsku.

Letos jsme vybrali akci, nazvanou Běh/jízda pro Paraple, která trvá od 1. 6. do 30. 6. 2022.

Jelikož se bude v tomto měsíci zároveň konat i náš cykloturistický zájezd do Itálie a také tradiční Večerní pochod, je to ideální příležitost pro účastníky, ale i ostatní Lhocany a příznivce turistiky z našeho okolí, přispět svými našlapanými a najezděnými kilometry k této charitativní akci.

A co nás to bude stát? Kromě startovného 200 Kč už jen naše úsilí na kolech, při chůzi či běhu nebo třeba při vycházkách se psem, které budeme společně zaznamenávat pod tým Špacíristi na: https://www.myteporazime.cz/zavody/beh-pro-paraple-2022/. Zapojit se mohou i celé rodiny a soutěžit tak třeba i mezi sebou.

Takže se stačí už jen zaregistrovat a mít chuť jít do toho společně.

Více informací o tom, jak se do akce zapojit, naleznete v příloze.

Těšíme se na vás
Lhotští Turisté a Špacíristi

Soubory ke stažení