Milí přátelé,

Turisté Starojická Lhota si Vás dovolují oslovit s nabídkou cyklo-turistického zájezdu do Itálie do oblasti jezera Lago di Garda, který se bude konat v termínu 10. – 18. 6. 2022.

 

Gardské jezero je největší italské jezero, které se nachází na severu země mezi Alpami a Pádskou nížinou v regionech Tridentsko – Horní Adiže, Veneto a Lombardie. Severní úzká a dlouhá část jezera připomíná fjord, který obklopují hřbety až 2000 m vysoké. A právě tady se bude odehrávat náš zájezd, který máme možnost uspořádat, jak pro cyklisty, tak utvořit i turistickou skupinu.

Abychom mohli začít tento zájezd připravovat a pro jednání s CK, která nám zájezd zajišťuje, potřebujeme nyní zjistit předběžný zájem. V příloze naleznete bližší informace a předběžný návrh programu.

Pokud by se Vám naše nabídka zalíbila a chtěli byste se zájezdu zúčastnit, ať už jako cyklisté nebo byste se chtěli přidat k turistické skupině, dejte prosím vědět, nejpozději do 21. 11. 2021, a to buď osobně nebo emailem či telefonicky. Kontaktní osoba: Olga Pavlíková, email: opavlikova@centrum.cz, tel: 723 255 103.

Nejedná se o závazné přihlášky, ale pouze o zjištění, kolik míst bychom si měli zhruba rezervovat.

Přípravný výbor turistiky

 

 

Soubory ke stažení

3519.57 kB