Vážení přátelé turistiky a nočního života,

tentokrát nám do plánu nevstoupil virus, ale příroda, respektive počasí. Proto dnešní noční, nebo spíše zítřejší ranní výstup na Radhošť za východem Slunce bohužel odvoláváme. Ale již nyní uvažujeme  o náhradním termínu, který se včas dozvíte.

Zatím se můžete těšit na příští týden, kdy by se měl uskutečnit náš tradiční večerní pochod a zároveň druhý ročník memoriálu Karla Hegara. Doufáme, že se počasí do té doby umoudří a vychutnáme si tak místo východu krásný západ slunce. Více ale již brzy v pozvánce.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás příště

Karel Glogar a Martin Pavlík

---

Vážení přátelé turistiky a nočního života,

po dlouhé pauze za Vámi přicházíme s výzvou malého nočního turistického výplazu, spojeného s pozdravem východu Slunce, tentokrát z Radhoště. Sejdeme se v noci z pátku na sobotu 20. června 2020 v 1:30 u hasičárny, nebo se vzdálenějšími o ¾ hodiny později v Trojanovicích na parkovišti Ráztoka. Půjdeme po zelené značce na vrchol Radhoště, kde společně přivítáme východ Slunce, spojený možná i s naším tradičním turisticko-jogínským Pozdravem Slunci. Poté můžeme po valašském Václaváku, tentokrát bez lidí, sejít na Pustevny, a pak buď po svých nebo lanovkou zpět k autům.

Pouze upozorňujeme, že občerstvení v kolibách není v tuto brzkou ranní dobu zajištěno!

Nezapomeňte čelovky, dobijte baterky a dolejte butylky!

Za Turisty srdečně zvou Karel Glogar a Martin Pavlík